Příležitost pro váš obchod a služby. Ideální místo v centru Hodonína o výměře 88,6 m².

Hodonín, Rodinova

Adresa

Hodonín, Rodinova

Dispozice

Prodejna, kancelář, sklad, sklad, soc. zařízení

Plocha

88,6 m²

Stav

K PRONÁJMU

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory s výlohami a parkováním v centru Hodonína, ul. Rodinova s celkovou výměrou 88,60 m².

Klíčové parametry nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu prostory v atraktivní lokalitě Hodonína, ul. Rodinova s celkovou výměrou 88,60 m². Prostor je ideální pro obchodní činnost či služby a skládá se z několika částí: hlavní prodejna s výlohami je o výměře 49,38 m² poskytuje dostatek místa pro prezentaci vašich produktů nebo služeb. Další místnost o velikosti 10,5 m² může sloužit jako kancelář. K dispozici jsou dva sklady (7,78 m² a 17,65 m²), které zabezpečí dostatečný prostor pro zásoby se vstupem do dvorního traktu budovy. Soc. zařízení (WC s umyvadlem) o výměře 3,29 m² pro pohodlí vašich zaměstnanců nebo klientů.

Prodejna se může pochlubit velkými výlohami a samostatným vstupem z hlavní ulice, což zajišťuje vysokou viditelnost a snadný přístup pro zákazníky, kteří pohodlně zaparkují přímo u vás. Součástí je také k dispozici parkovací místo ze zadní části, zásobování je možné jak zepředu, tak zezadu budovy, což usnadňuje logistiku.

Nemovitost je k dispozici od 1.4.2024 za nájemné 11.000 Kč/měsíc. Cena za parkovací stání činí 3.000 Kč/rok a měsíční poplatky za služby – elektřina, plyn, ostraha, úklid, odvoz odpadu, telefonní a internetové služby si hradí nájemce na vlastní náklady, poplatky za vodu jsou ve výši 1.000, -Kč/měs a jsou hrazeny v zálohách majiteli. 

Při podpisu nájemní smlouvy je zapotřebí tedy složit nájemné ve výši 11.000,- Kč/měs., cenu za užívání parkovacího místa ve výši 3.000,- Kč/rok, záloha na vodu ve výši 1.000,- Kč/měs., jistinu ve výši 22.000,- Kč a poplatek za služby pro RK ve výši 11.000,- Kč. Další měsíce se vám platba již srovná a hradíte majiteli nájemné a služby za vodu. 

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost pro vaše podnikání v centru Hodonína. Pro doplňující informace nebo rovnou domluvení si prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vás.

Mapa

Lokalita

Hodonín je město ve stejnojmenném okrese v Jihomoravském kraji. Leží na řece Moravě 60 km jihovýchodně od Brna při hranici Moravy se Slovenskem. Žije zde přibližně 24 tisíc obyvatel. Narodil se zde 1. československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk.

Dokumentace

K PRONÁJMU

11.000,- Kč/měs.

Mám zájem o tuto nemovitost

Ozvu se vám zpět do 24 hodin. Děkuji za důvěru.