Prodej rodinného domu vhodného pro rodinu s dětmi

Vlkoš

Adresa

Vlkoš

Dispozice

4+1

Plocha

Celková plocha pozemku 1075 m²

Stav

NA PRODEJ

Prodej rodinného domu se zahradou a parkováním 5 km od Kyjova, obec Vlkoš

Klíčové parametry nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v obci Vlkoš, ideální pro rodinu s dětmi nebo pro kutily a zručné jedince, kteří si rádi vezmou na starost rekonstrukci.

Tento jednopatrový dům, postavený na pozemku o celkové ploše 1075 m², nabízí výborné zázemí pro komfortní rodinný život.

Klíčové vlastnosti:

Interiér domu: Dům se skládá ze vstupní chodby, haly, kuchyně, spíže, verandy, koupelny, ložnice, dětského pokoje, obývacího pokoje a samostatného WC. 

Venkovní prostory: Za domem se nachází dvorek s hospodářskými budovami (dílna, garáž, sklad) a zahrada, ideální pro rodinné aktivity a relaxaci. Vedle domu je průjezd.

Vytápění a inženýrské sítě: Vytápění je řešeno novým plynovým kotlem z roku 2021 s původními radiátory, elektrika je původní 230/400V, napojení na obecní vodovod, septik pro odpady, vlastní studna, ale nepoužívá se, internet. 

Výhody pro nové majitele:

Pokud si rádi vytváříte prostředí podle svých představ, tento dům vám nabízí ideální plátno pro vaše nápady. Je tedy, ale nutno říci, že bude zapotřebí důkladný rozpočet na případnou rekonstrukci domu. To už však necháme ve vašich rukou a na vašem zvážení. 

Rodinné bydlení: Klidná lokalita a dostatek prostoru jak uvnitř, tak vně domu jsou perfektní pro život s dětmi.

Tento domov čeká na novou rodinu, která do něj vdechne život a vytvoří z něj útulný domov. 

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo prohlídku a přijďte se přesvědčit, zda je tento dům novým domovem pro vás!

Těšíme se na vás …

Mapa

Lokalita

Obec Vlkoš se nachází v okrese Hodonín, 5 km od města Kyjov, který leží v Jihomoravském kraji v České republice. Vlkoš je vesnice typická pro region Slovácko, známou svými vinicemi, folklórními tradicemi a lidovou architekturou. Ve Vlkoši můžete očekávat typickou vesnickou infrastrukturu, včetně obchodu se základními potřebami, restaurace nebo hospody, kostela nebo kaple a dalších veřejných budov. Vesnice se rozprostírá v malebném kraji obklopeném poli, vinicemi a lesy, což poskytuje krásné možnosti pro turistiku a rekreaci. Je zde škola, školka, obchod, pošta. Kulturní dědictví ve Vlkoši je také významné, a tak můžete očekávat pravidelné folklorní akce a festivaly, které oslavují tradiční slováckou kulturu.

NA PRODEJ

2.730.000,- Kč

Mám zájem o tuto nemovitost

Ozvu se vám zpět do 24 hodin. Děkuji za důvěru.