Prodej rekreační chalupy Koryčany/Blišice

Koryčany, Blišice 80

Adresa

Koryčany, Blišice 80

Dispozice

2+1

Plocha

452 m²

Stav

NA PRODEJ

Prodej rekreační chalupy Koryčany/Blišice. Místo, kde si můžete odpočinout od ruchu města a užívat klid venkova.

Klíčové parametry nemovitosti

Popis nemovitosti

Hledáte místo, kde si můžete odpočinout od ruchu města a užívat si klidu venkova? Máme pro vás ideální řešení – rekreační chalupu v malé obci Blišice. 

Blišice jsou malá, klidná vesnička, ideální pro ty, kteří hledají únik do přírody a relaxaci. Nachází se v blízkosti obce Koryčany, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. Okolí je protkáno cyklostezkami a nabízí skvělé možnosti pro pěší turistiku. Pro milovníky zimních sportů je v blízkosti lyžařské středisko Stupava a pokud máte rádi vodu, můžete navštívit několik koupališť i v okolí. 

Popis nemovitosti

Tato přízemní chalupa, situovaná na konci obce v rohové části, nabízí klid a soukromí. Dům má tvar “L”, je v původním stavu. Stáří majitelé odhadují možná na cca 100 let. Pozemek je o výměře 452 m².

Dispozice domu:

Obytné pokoje: dva obytné pokoje situované do ulice.

Kuchyně: prostorná kuchyně s jídelnou, ideální pro rodinná setkání.

Koupelna společná s WC, nutno opravit.

Praktická komora pro uskladnění věcí, která má i půdní prostor. 

Další prostory:

Stodola: v zadní části se nachází stodola, která je podsklepená asi jednou třetinou a nabízí dostatek úložného prostoru.

Dvorek: za domem je menší dvorek se zahrádkou, kde si můžete užívat venkovního posezení, ke kterému patří i víkendová grilovačka. 

Parkování: možnost parkování z boční strany domu.

Vybavení, sítě a stav:

Dům je v původním stavu, rozsah prací už necháme na zvážení každého samostatně. Někdo by dům nechal ve starém stylu, někdo může dům zbourat, rozhodnutí je opravdu na každém. 

Je napojen na elektřinu, obecní vodovod a vytápění je řešeno přes plynové vafky. Na dvoře je kopaná studna v hloubce 5 m, ale delší dobu není využívána. Štítek: třída G.

Aktivity v okolí:

Cykloturistika: Okolí je ideální pro cykloturistiku s mnoha trasami různých obtížností.

Turistika: Blízkost přírody nabízí nepřeberné možnosti pro pěší turistiku.

Zimní sporty: V zimě můžete využít několik sjezdovek v blízkém okolí.

V nedaleké obci Koryčany naleznete koupaliště, obchody, restaurace a další služby.

Tato chalupa je ideální volbou pro všechny, kteří hledají místo pro rekreaci a odpočinek. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. 

Těšíme se na vás ….

Videoprohlídka

Lokalita

Blišice je malá vesnice, která je součástí města Koryčany v Jihomoravském kraji, v okrese Kroměříž. Nachází se v malebném prostředí Chřibů, což je oblast známá svými lesy a kopcovitým terénem. Infrastruktura a služby: 1. Dopravní dostupnost: Blišice jsou dostupné autem a místními autobusovými linkami, které je spojují s okolními městy a vesnicemi. 2. Občanská vybavenost: Ve vesnici najdete základní občanskou vybavenost včetně obchodu s potravinami. Pro širší spektrum služeb, jako jsou školy, zdravotnická zařízení a větší obchody, je potřeba dojet do blízkých Koryčan. 3. Kulturní a sportovní zařízení: Blišice nabízí možnosti pro pěší turistiku a cykloturistiku díky své poloze v přírodě. V okolí jsou turistické stezky vedoucí k zajímavým místům Chřibů, jako je například zřícenina hradu Cimburk. 4. Historické a kulturní památky: V blízkosti Blišic a Koryčan najdete několik historických a kulturních památek, které stojí za návštěvu, například barokní zámek v Koryčanech. Celkově je Blišice klidnou lokalitou ideální pro život v přírodě, s dobrým spojením do okolních měst, kde je dostupná širší škála služeb.

NA PRODEJ

1.080.000,- Kč

Mám zájem o tuto nemovitost

Ozvu se vám zpět do 24 hodin. Děkuji za důvěru.