Prodej řadového rodinného domu v Žeravicích

Žeravice

Adresa

Žeravice

Dispozice

2x 3+1

Plocha

351 m²

Stav

NA PRODEJ

Prodej řadového rodinného domu v Žeravicích. Ideální pro dvougenerační bydlení s velkým pozemkem.

Klíčové parametry nemovitosti

Popis nemovitosti

Ideální dům pro velkou rodinu řešený jako dvě bytové jednotky o velikosti 3+1 se společným zázemím.

Hledáte ideální domov pro vaši rozrůstající se rodinu nebo chcete bydlet společně se svými blízkými a zároveň mít dostatek soukromí? Máme pro vás jedinečnou nabídku. 

Klíčové vlastnosti:

 • Lokalita: Žeravice – klidná obec, ideální pro rodinný život.
 • Typ: Řadový rodinný dům vhodný jako dvougenerační.
 • Dispozice: Dům je rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky, každá s dispozicí 3+1. V každé jednotce naleznete:
  • Společné přízemí: vstupní chodba, prádelna, vinný kvelbený sklep, místnost s krbem pro posezení s přáteli, garáž.
  • První patro: uzavřená chodba s vchodem do samostatných pokojů, ložnice, obývací pokoj se vstupem na balkon, jídelna propojena s kuchyní a vstup na terasu do dvorní části. 
  • Druhé patro: uzavřená chodba s vchodem do samostatných pokojů, ložnice, obývací pokoj se vstupem na balkon a jídelnou, samostatná kuchyně 
  • Koupelny: V každém patře koupelna s vanou a samostatné WC.
 • Vytápění: plynové ústřední topení s možností přechodu na tuhá paliva.
 • Inženýrské sítě: obecní vodovod, kanalizace, vlastní studna (nutnost vyčištění – nepoužívá se).
 • Rok kolaudace: 1979
 • Energetický štítek: Třída G

Venkovní Prostor:

 • Soukromý dvůr: Oddělený od sousedů, poskytující maximální soukromí.
 • Velký zatravněný pozemek: Pozemek za domem o výměře 2742 m² je ideální pro relaxaci, zahradničení nebo dětské hry.

Výjimečné Detaily:

 • Krb: V každé patro je vybaveno krbem, který dodává domu útulnou atmosféru.
 • Garáž: Pohodlné parkování přímo u domu.

Tento dům představuje ideální volbu pro ty, kteří touží po prostorném, funkčním a dvougeneračním bydlení. Nechte se okouzlit jeho jedinečnými vlastnostmi a přijďte se přesvědčit na vlastní oči. 

Kontaktujte nás a domluvte si prohlídku ještě dnes – váš nový domov na vás čeká. 

Těšíme se …..

Videoprohlídka

Lokalita

Žeravice je obec ležící v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, přibližně 5 km severně od města Kyjov. Žeravice se nacházejí v malebné krajině Moravského Slovácka, což je oblast známá svou bohatou folklórní tradicí, vinařstvím a kulturním dědictvím. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1327. Žeravice mají necelých 800 obyvatel a jsou charakteristické klidným venkovským životem, přátelskou atmosférou a zachovalou přírodou. Infrastruktura: Doprava: Žeravice jsou dostupné především silniční dopravou. Obcí prochází místní komunikace, která je napojena na hlavní silnice vedoucí do Kyjova a dalších okolních měst. Nejbližší železniční stanice se nachází v Kyjově, odkud je možné cestovat do větších měst jako Brno či Hodonín. Autobusová doprava zajišťuje spojení s okolními obcemi a městy. Občanská vybavenost: Školství: V obci se nachází mateřská škola. Základní školu navštěvují děti ve městě Kyjov. Zdravotnictví: Základní zdravotní péči poskytují praktický lékař a zubní lékař v nedalekém Kyjově. Specializovanou zdravotní péči nabízí nemocnice v Kyjově. Obchody a služby: V Žeravicích se nachází malý obchod s potravinami a smíšeným zbožím. Pro širší nabídku služeb a obchodů obyvatelé cestují do Kyjova. Kultura a sport: Obec má vlastní kulturní dům, kde se konají různé společenské akce. Sportovní vyžití zajišťuje místní fotbalové hřiště a další venkovní sportovní zařízení. Stravování a ubytování: V obci je několik menších pohostinství a možnost ubytování nabízí penziony a soukromé ubytování. Inženýrské sítě: Vodovod: Obec je napojena na veřejný vodovod. Kanalizace: V obci je vybudována kanalizační síť s napojením na čistírnu odpadních vod. Elektřina a plyn: Žeravice jsou plně elektrifikovány a napojeny na plynovod. Internet a telekomunikace: V obci je dostupné připojení k internetu prostřednictvím pevné linky a mobilních operátorů. Celkově jsou Žeravice malebnou obcí s bohatou historií a dobrou základní infrastrukturou, která zajišťuje komfortní život pro své obyvatele.

NA PRODEJ

4.900.000,- Kč

Mám zájem o tuto nemovitost

Ozvu se vám zpět do 24 hodin. Děkuji za důvěru.