Prodej pozemku ideálního pro stavbu rodinného domu

Lovčice u Kyjova

Adresa

Lovčice u Kyjova

Plocha

869 m²

Stav

NA PRODEJ

Prodej pozemku vhodného pro stavbu rodinného domu v obci Lovčice u Kyjova

Klíčové parametry nemovitosti

Popis nemovitosti

Tento pozemek se nachází na okraji obce Lovčice, v klidném a přátelském prostředí s okouzlující přírodou. Tato lokalita nabízí ideální prostředí pro rodinný život, kde si budete moci užívat klidu a soukromí, aniž byste se vzdálili od městských pohodlí a služeb.


Poloha: okraj obce, klidná část

Typ pozemku: Orná půda (v územním plánu obce vedena jako plocha s využitím k bydlení – venkovský rodinný dům)
Celková plocha: 869 m2
Šířka: cca 10 m
Přístupová cesta: Asfaltová cesta až k pozemku

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost získat pozemek, který je možný využít k výstavbě vašeho rodinného domu. S rozlohou 869 m² a šířkou kolem 10 metrů poskytuje dostatek prostoru pro bydlení spojené s prostornou zahradou či terasou. Díky tomu, že je v územním plánu obce veden jako plocha určená pro venkovský rodinný dům, máte jistotu, že vaše investice se zhodnotí a vytvoříte si ideální domov pro vaši rodinu.

Přípojky: El. kabel je zaveden do pozemku podél hranic,  voda a plyn jsou dostupné v bezprostřední blízkosti. Kanalizace je rovněž přístupná.

Popis obce Lovčice u Kyjova: Obec nabízí příjemné venkovské prostředí ideální pro rodinný život. Je vybavena základní školou a mateřskou školou, což činí tento region atraktivním pro mladé rodiny. V obci najdete také obchod pro každodenní nákupy a zastávku veřejné dopravy. Díky své výhodné poloze je snadná dostupnost do okolních měst a obcí jako jsou Ždánice a nebo Kyjov, což umožňuje pohodlný a komfortní životní styl.

Tento pozemek představuje unikátní příležitost k realizaci vašich bytových snů v klidné a idylické venkovské lokalitě.

 Pro více informací či prohlídku neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na vás ….

Mapa

Lokalita

Obec se nachází na jižním okraji Ždánického lesa. Stékají se zde potoky Jordánek a Syslůvka a z obce odtékají jako Lovčický potok. Více informací najde zde: https://1url.cz/D1tYE

Dokumentace

Územní plán

NA PRODEJ

890.000,- Kč

Mám zájem o tuto nemovitost

Ozvu se vám zpět do 24 hodin. Děkuji za důvěru.