Prodej rodinného domu v Ratíškovicích

Ratíškovice, Úzká 844

Adresa

Ratíškovice, Úzká 844

Dispozice

Přízemí 3+1, patro 2+1

Plocha

481 m²

Stav

NA PRODEJ

Hledáte ideální rodinný dům v klidné a příjemné lokalitě? Máme pro vás jedinečnou nabídku rodinného domu v obci Ratíškovice. Tento dům splňuje všechny požadavky na pohodlné a bezpečné bydlení pro rodiny s dětmi.

Klíčové parametry nemovitosti

Popis nemovitosti

Hledáte ideální rodinný dům v klidné a příjemné lokalitě? Máme pro vás jedinečnou nabídku rodinného domu v obci Ratíškovice. Tento dům splňuje všechny požadavky na pohodlné a bezpečné bydlení pro rodiny s dětmi.

Lokalita

Rodinný dům se nachází v ulici Úzká, která přímo navazuje na centrum obce. Díky této poloze budete mít všechny důležité služby a obchody na dosah ruky. Ratíškovice nabízí výbornou dopravní dostupnost jak do města Hodonín tak směr Kyjov.

Popis nemovitosti

Dvojí přístup: Příjezd na pozemek je možný ze dvou stran, z ulice Úzké a z ulice Humna.

Podsklepený, patrový dům s garáží, zahrádkou a dobnými hospodářskými budovami. Pozemek je o celkové výměře 481 m2.

Dispozice: Obsahuje dvě kompletní bytové jednotky, ideální pro velké rodiny nebo jako vícegenerační bydlení.

Dispozice

Suterén: kotelna a další tří místnosti.

Přízemí: vstupní zádveří, šatna, chodba, koupelna s vanou a sprchovým koutem včetně WC, kuchyně, 3 obytné pokoje.

Patro: vstupní hala, 2 menší šatny, koupelna s vanou včetně WC, kuchyně s jídelnou a 2 obytné pokoje.

Rekonstrukce: po roce 2000 byl upraven půdní prostor na bydlení, zrekonstruovány koupelny v přízemí i patře a zateplena fasáda. Ostatní konstrukční prvky jsou původní a vykazují běžné opotřebení. 

Technické specifikace

Inženýrské sítě:  napojení je na veškeré inženýrské sítě – kanalizace, elektroinstalace, vnitřní vodovod (teplá i studená voda).

Vytápění: ústřední topení na zemní plyn.

Průkaz energetické náročnosti: třída G.

Na pozemku je k dispozici garáž a další vedlejší stavby.

Občanská vybavenost

Ratíškovice se pyšní dobrou občanskou vybaveností, včetně mateřské a základní školy, služeb, obchodů, lékárna,restaurací a sportovního areálu. To vše činí tuto lokalitu ideální pro rodinné bydlení.

Pokud hledáte dům, který nabízí komfortní bydlení v klidné lokalitě s výbornou dostupností a občanskou vybaveností, neváhejte nás kontaktovat. Tento rodinný dům v Ratíškovicích je připraven stát se vaším novým domovem!

Těšíme se na vás …

Videoprohlídka

Lokalita

Ratíškovice je malebná obec v okrese Hodonín, v Jihomoravském kraji České republiky. Tato lokalita je známá nejen svou bohatou historií, ale také krásnou přírodou a bohatým kulturním dědictvím. Historie a kulturní dědictví Ratíškovice mají bohatou historii sahající až do středověku. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1228. V obci se nachází několik historických památek, včetně kostela sv. Cyrila a Metoděje, který byl postaven na přelomu 19. a 20. století. Hornická tradice Ratíškovice byly známé svou těžební činností, zejména těžbou lignitu. Hornický skanzen, který je v obci k vidění, připomíná tuto důležitou část místní historie. V minulosti zde fungovala také železnice využívaná pro přepravu těženého uhlí, známá jako “Baťův kanál”. Přírodní krásy Okolí Ratíškovic nabízí krásnou přírodu, která láká k pěší turistice i cykloturistice. Lesy, vinice a louky tvoří malebnou krajinu, kterou lze objevovat po dobře značených turistických stezkách. Kulturní akce Obec je aktivní v pořádání různých kulturních a společenských akcí. Každoročně se zde koná několik tradičních slavností, jako například hody, které jsou typické pro celou jižní Moravu. Kromě toho se zde pravidelně konají folklorní vystoupení, koncerty a další kulturní akce. Vinařská oblast Ratíškovice jsou součástí proslulé vinařské oblasti jižní Moravy. Místní vinaři produkují kvalitní vína, která si můžete vychutnat přímo v obci nebo v okolních vinných sklepech. Ratíškovice představují kombinaci historického dědictví, přírodní krásy a bohatého kulturního života, což z nich činí zajímavé místo k návštěvě i k životu.

NA PRODEJ

4.650.000,- Kč

Mám zájem o tuto nemovitost

Ozvu se vám zpět do 24 hodin. Děkuji za důvěru.