Prodej rodinného domu v Lovčicích s prostornou zahradou a parkováním u domu.

Lovčice u Kyjova 293

Adresa

Lovčice u Kyjova 293

Dispozice

4+1

Plocha

280 m²

Stav

NA PRODEJ

Hledáte ideální domov pro svou rodinu? Nabízíme vám rodinný dům v malebné obci Lovčice u Kyjova, který je perfektní pro rodinný život s dětmi a splní všechny představy o dokonalém domově. Stačí se jen nastěhovat.

Klíčové parametry nemovitosti

Popis nemovitosti

Hledáte ideální domov pro svou rodinu? Nabízíme vám rodinný dům v malebné obci Lovčice u Kyjova, který je perfektní pro rodinný život s dětmi a splní všechny představy o dokonalém domově. 

Dům nabízí dostatek prostoru a pohodlí pro vaši rodinu, a díky rekonstruovanému stavu se můžete ihned stěhovat. 

Popis nemovitosti:

Typ domu: přízemní,nepodsklepený se sedlovou střechou

Vstup: přes průjezd do dvorní části

Dispozice: 

Dům tvoří čtyři hlavní pokoje. 

Vstupní chodba, prostorná kuchyně s jídelnou včetně nové kuchyňské linky, šatna, pokoj do dvora, spíž, koupelna s vanou, samostatné WC, ložnice, dětský pokoj a obývací pokoj. Pokoje nejsou průchozí, ale mají každý samostatný vstup z  chodby a jsou situované do ulice.

Zázemí: dvorek se zastřešenou terasou, dílnou pro kutily, sklípek na zeleninu a zastřešené posezení na grilování, průjezd pro parkování auta

Pozemek: o výměra 1248 m², svažitý s terasami, je však oplocen a udržován.

Technické parametry:

Stav domu: po rekonstrukci, připraven k okamžitému nastěhování. I když je dům po rekonstrukci, stále vyžaduje pravidelnou údržbu a případné úpravy dle již vašich představ.

Napojení domu: elektřina, voda z obecního řádu, odpady svedeny do kanalizace a vytápění ústřední plynové.

Průkaz energetické náročnosti: třída D

Dům nabízí dostatek prostoru a pohodlí pro vaši rodinu. Toto prostředí a klidná lokalita obce Lovčice jsou ideální pro rodinný život s dětmi. Najdete zde obecní úřad, základní i mateřskou školu, obchod, dobré spojení na trase Kyjov-Ždánice, tak i na Brno. Dvorek s dílnou a posezením na grilování je perfektní pro letní večery a rodinné oslavy.

Neváhejte a přijďte se podívat na tento krásný rodinný dům, který může být vaším novým domovem. 

Uvidíme se na prohlídce domu.

Těšíme se na vás ….

Videoprohlídka

Mapa

Lokalita

Lovčice u Kyjova se nachází v Jihomoravském kraji, asi 10 km západně od města Kyjov. Díky své strategické poloze je obec snadno dostupná jak automobilem, tak veřejnou dopravou. Pravidelné autobusové linky spojují Lovčice s okolními městy a obcemi, což umožňuje pohodlné cestování do práce, školy či za nákupy. Infrastruktura a služby: Obecní úřad: Slouží jako administrativní centrum, kde můžete vyřídit veškeré úřední záležitosti. Školství: V obci se nachází mateřská škola a základní škola, které poskytují kvalitní vzdělání a péči pro děti. Obchody a služby: Lovčice nabízí základní obchod s potravinami a dalšími potřebami pro každodenní život. Pro větší nákupy lze navštívit nedaleký Kyjov.

NA PRODEJ

4.400.000,- Kč

Mám zájem o tuto nemovitost

Ozvu se vám zpět do 24 hodin. Děkuji za důvěru.